روزی که قطبی، برانکو را نقره داغ کرد
روزی که قطبی، برانکو را نقره داغ کرد

پرسپولیس در اهواز اولین باخت فصل را متحمل شد.

به گزارش آسا خبر، شاگردان افشین قطبی با سود بردن از دو گلی که در نیمه اول به ثمر رسانده بودند، موفق شدند پرسپولیس را با شکست از اهواز بدرقه کنند. برانکو که امیدوار بود در ادامه روند موفقیت تیمش در اهواز به نتیجه لازم برابر حریف دست یابد و رکورد قطبی با ۱۷ بازی بدون شکست را شریک شود، برابر این تیم و با هدایت قطبی تن به شکست داد تا جایگاهش در صدر جدول را از دست رفته ببیند.

در شرایطی که بازی با تاخیری ۱۵ دقیقه‌ای برگزار شد، فولادی ها در دقایق ابتدایی برتری خود را نسبت به پرسپولیس نشان دادند و در چند مرحله روی دروازه بیرانوند خطرناک ظاهر شدند.
پرسپولیس اما در این بازی با سود بردن از نفرات تکنیکی خود در خط میانی به دنبال این بود تا روی دروازه سالاری خطرساز ظاهر شود و در چند صحنه نیز ترابی که اولین بازی خود را در این تیم پشت سر می‌گذاشت موقعیت مناسبی شکل داد. بعد از مردود شدن گل آفساید فولاد خوزستان، این تیم بار دیگر به حملات خود روی دروازه پرسپولیس اضافه کرد و روی یک ضربه کرنر و با اشتباه عجیب بیرانوند صاحب موقعیت گل شدند و از حریف پیش افتادند. در حالی که به نظر می‌رسید بازی با همین نتیجه در نیمه اول خاتمه یابد، یک توپ پشت مدافعان پرسپولیس و سرنگون شدن میرزایی باعث شد تا داور یک ضربه پنالتی برای فولاد اعلام کند و پریرا  نتیجه را دو بر صفر کند.

پرسپولیس در نیمه دوم نمایش بهتری از خود به جا گذاشت و بارها روی دروازه فولاد خطرساز شد اما در نهایت تنها یک بار توسط کمال کامیابی نیا موفق به گشودن دروازه سالاری شد و در نهایت بازی را با شکست پایان داد. برانکو در نیمه دوم مهدی ترابی و سروش رفیعی را از زمین خارج کرد و با سود بردن از بودیمیر، عالیشاه و بشار رسن به دنبال دستیابی به گل بود که تدابیرش نتیجه بخش نبود. بودیمیر اما از زمان حضور در زمین بارها برای هم تیمی‌هایش موقعیت سازی کرد و بشار رسن نیز به دنبال این بود تا شرایط را در خط میانی به سود تیمش در بیاورد و عالیشاه نیز یک فرصت مناسب گلزنی را از دست داد. شاگردان برانکو با این باخت به روند شکست ناپذیری تیم خود در ۱۶ بازی اخیر پایان دادند و این در حالی بود آنها با هدایت برانکو نیز طی این سال‌ها مقابل حریف جنوبی شکست نخورده بودند اما افشین قطبی تمام معادلات را برهم زد.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای وی اچ ام موزیک | دانلود آهنگ های جدید و شاد محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.