حضور حماسی آتش نشانان تبریزدر راهپیمایی ۲۲ بهمن
حضور حماسی آتش نشانان تبریزدر راهپیمایی ۲۲ بهمن

آساخبر: صبح امروز آتش نشانان با حضور پرشکوه و حماسی خود در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با آرمان های انقلاب تجدید بیعت کردند.

مهندس محمد قلیزاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت و طلیعه رهایی انسانیت ازخودکامگی و استبداد ستم شاهی، به رهبری پیر فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام درسر نداشت.
وی ادامه داد:حضرت امام (ره) پیشوایی بود که ظلم ستیزی، شکوه مذهب و تبلور عینی مکتب قرآن را به ما ارزانی داشت و در بیست و دوم بهمن سال ۵۷ با پیروزی شکوهمند و حماسی ملت مسلمان ایران، فریاد خداخواهی، معنویت، استقلال و آزادی را در گوش و جان جهانیان طنین انداز کرد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز افزود: در چهلمین سالگرد این پیروزی غرورآفرین و جاودان، فرصت مغتنمی است که با حفظ و عمل به آرمانهای مقدس امام راحل (ره) و با کار و تلاش روزافزون در راه خودکفائی کشورمان کوشا باشیم و بدانیم مدیون خون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت تنومند این انقلاب، ثمره جانفشانی آنهاست و برماست که قدردان ایثار آن‌ها بوده و از این شجره طیبه پاسداری نماییم.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای وی اچ ام موزیک | دانلود آهنگ های جدید و شاد محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.