مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تبریز خبر داد:

افزایش ۵۰ درصدی جرایم تخلفات ساختمانی در سال ۹۸
افزایش ۵۰ درصدی جرایم تخلفات ساختمانی در سال ۹۸

آساخبر: مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تبریز از افزایش ۵۰ درصدی جرایم تخلفات ساختمانی در سال ۹۸ نسبت به تعرفه عوارض محلی سال جاری خبر داد.

محمد حسین زاده گفت: ارزش معاملاتی ساختمان یکی از ردیف های تغییر یافته دفترچه تعرفه عوارض محلی سال ۹۸ است و با پیش بینی افزایش ۵۰ درصدی سعی داریم رفتار شهروندی را به سمت کاهش تخلفات ساختمانی سوق دهیم.

وی با اشاره رشد بی رویه ساخت و ساز در کلانشهرها موجب ناهمگونی چهره شهری می شود، افزود: جرایم ماده صد از مهمترین موارد قابل توجه برای شهرداری تبریز است و هر ساله سیاست های بازدارنده خود را اجرا می کند.

حسین زاده هدف از افزایش سالانه درصد جرایم تخلفات ساختمانی را کنترل توسعه شهری، حفظ کاربری و سرانه شهری تبریز اعلام کرد.

مدیر کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تبریز همچنین از افزایش نرخ بهای بهره برداری از درب ورودی اضافی واحد های مسکونی خبر داد و گفت: هر سند ملکی دارای دسترسی با یک درب پیش بینی شده است و درب های اضافی شامل دریافت بهای بهره برداری بیشتری در قالب ماده ۱۳ تعرفه عوارض محلی سال ۹۸ است.  

محمد حسین زاده تصریح کرد: ۵۰ درصد بهای بهره برداری از درب های ورودی اضافی در سال جاری برای کاربری های عمومی دریافت می شود و در تعرفه عوارض محلی سال ۹۸ این مبلغ به ۳۰ درصد کاهش پیدا می کند.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای وی اچ ام موزیک | دانلود آهنگ های جدید و شاد محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.